Опубліковано Залишити коментар

Сучасне мистецтво

Сучасне Мистецтво

Сучасне мистецтво

Продовжуючи тему сучасного мистецтва хочеться наголосити на тому що кожен рік та кожна епоха в історії людства мали як сучасне мистецтво так і повну архаїку. Напевно так можна сказати і про наших предків перших хомо сапієнс котрі 36 000 років тому розмальовували стіни іспанської печери Альтаміра.Те що малювали наші старші родичі безперечно було сучасним мистецтвом хоча зараз ми можемо назвати це першим імпресіонізмом.

Альтаміра
Печера Альтаміра

Візантійські ікони

Далі рухалися епохи, релігія та філософія нав’язувала людям щось своє і ми можемо бачити як змінювалися мистецькі погляди від давньогрецьких ідеалів чоловічого та жіночого тіла, до візантійських нейтралізованих людських зображень на перших християнських  іконах. Час рухався і ми вже бачимо готичну ідею підкорення та повного применшення людини та виклик Богові від церковного духовенства. 

ікона
Візантійська ікона

Епоха Відродження

  Епоха Відродження відкрила та подарувала людству те що бачили древні греки, а саме красу ідеального  людського тіла та перспективу. Так тривало ще кілька століть кожну епоху люди вдосконалювали свою майстерність і щоразу на мистецтво впливали час, геолокація, та мода зі стилем. 

  Кожна епоха подарувала людству беззаперечних майстрів та культурний спадок для подальшого вивчення. На мою думку 20 сторічча подарувало світові двох неперевершених та беззаперечних геніїв мистецької справи.

Сучасне Мистецтво

Перший геній це наш земляк Каземір Малевич котрий зі своєю теорією безфігуративного мистецтва поставив нагробок у вигляді чорного квадрату на могилах всіляких попередніх видах мистецтва. Другий абсолютний геній це Джексон Поллок як винахідник техніки Action painting.

Абстракція Дмитро Панченко
сучасне мистецтво
Абстракція Дмитро Панченко

  Створюючи свої роботи я намагаюся поєднати стилі найвидатніших митців ХХ сторічча. 

Напишіть відгук