Опубліковано Залишити коментар

Джордж Кондо

George Condo PERCUSSION BEATS

Джордж Кондо

Джорж Кондо. 5 березня 2019 року Лондоні відбувся  «Вечір Аукціон Сучасного Містецтва». Одна з робіт яка була представлена на цій події картина «PERCUSSION BEATS» відомого американського художника  Джорджа Кондо «George Condo»

Джордж Кондо народився у 1957 році у місті Конкорд, штат Нью-Гемпшир.

На арт-сцені Джордж Кондо з’являється у 1980, та товаришує з Енді Уорхолом,  Жаном Мішелем Баскія, та іншими учасниками

Фабрики Уорхола.

Натхнення для своєї творчості Джорж знаходить у портретному мистецтві Європи та Американській карикатурі. Його роботи дещо з чорним гумором у своєму властному стилі. Живопис Кондо поєднує експресіонізм та кубізм, сам він називає стиль у якому працює «Штучний Реалізм»  «Artificial Realism».

PERCUSSION BEATS

З циклу великомасштабних картин, виконаних у 2014 році, Percussion Beats зображає сиру динамічність і психологічну інтенсивність останніх робіт Джорджа Кондо.  Внаслідок величезного розміру полотна і обмеженого простору студії, в якому вона була створена, Кондо було необхідно підійти до своїх композицій і матеріалів з близького діапазону. Отримані картини демонструють значну кореляцію між міопічною перспективою художника і темою проникнення матерії в невідповідність і недосконалість людської психіки. 

George Condo PERCUSSION BEATS

У PERCUSSION BEATS, глядачеві представлений світ в безладді, в якому зіткнулися брудні очі, карикатурні обличчя і фрагментовані, абстрактні площини. Зіставившись проти того, що, здається, блакитним небом із хмарами з облямівкою блискучої срібної фарби, цей вибуховий синтез кольору і форми несподівано нагадує про майстерний кубізм-фактор Пабло Пікассо. У той самий момент, Кондо розриває свої композиції, щоб розкрити багатогранні і калейдоскопічні складності людських емоцій через його вдало самозваний режим “психологічного кубізму”. “Я намагаюся одночасно зобразити потік думок персонажа ,істерію, радість, смуток, відчай”, – пояснює художник:The Guardian, 10 лютого 2014, онлайн). 

Художники які вплинули на Кондо

Хоча спотворені форми Пікассо міцно вплинули на Кондо, ця робота позначає нову область дослідження митця. У останніх роботах, Кондо розширив свою компетенцію для того, щоб глибше проникнути в рухи середини ХХ століття для натхнення, включаючи живописні техніки, що нагадують Джексона Поллока і Віллема де Кунінга, а також геометричні конфігурації, які властиві яскравим, абстрактним картинам Василя Кандинського. Працюючи над Percussion Beats, художник експериментував з широкими живописними жестами, подібно до абстрактних експресіоністів. Які наповнюють роботу відчуттям волатильности та кінетичної енергії.

Картину «PERCUSSION BEATS» було продано за 1,455,000 GBP

Напишіть відгук