Опубліковано Залишити коментар

Картина Sponge Bob художника KAWS продана за £ 1млн. встановила рекорд аукціону

kaws

Contemporary Art Evening

Посмішки та підбадьорення лунали по всій кімнаті на аукціоні Sotheby’s Contemporary Art Evening Auctions в Лондоні, коли молоток відзначив остаточну ціну роботи 2008 року, художника  KAWS. Проданий за 1,03 мільйони фунтів стерлінгів, цей портрет одного з найулюбленіших персонажів американського мультфільму, SpongeBob SquarePants, в чотири рази перевершив встановлену ціну в 250 000 фунтів стерлінгів.

sponge bob kaws

Проданий за 1,03 мільйони фунтів стерлінгів, цей портрет одного з найулюбленіших персонажів американського мультфільму, SpongeBob SquarePants, в чотири рази перевершив встановлену ціну в 250 000 фунтів стерлінгів.

KAWS

KAWS, художник, з Брукліна, також відомий як Брайан Доннеллі, визнаний за його асигнування з популярної культури; один з його найбільш помітних персонажів – COMPANION – викривлена копія Міккі Мауса. Портрет SpongeBob, що складається з яскравих кольорів, жахливої ​​посмішки та класичних хрестиків очей, KAWS, пропонує гострий соціальний коментар до сучасного суспільства, насиченого зображеннями та медіа-одержимістю. “Я побачив, як дивно, як мультиплікація може перетворитися в життя людей; вплив, який він може мати, у порівнянні із звичайною політикою “.

Kaws companion

Один з його найбільш помітних персонажів – COMPANION – викривлена копія Міккі Мауса

Його метод повторення знакових образів – це спроба зробити загальнозрозумілі твори, перевершити як мову, так і культуру. Далі, маскуючи межу між суб-рекламою та рекламою, Kaws здійснив ряд комерційних проектів, починаючи з виробництва вінілової іграшки для японського одягу фірми Bounty Hunter. Інші відомі співпраці включали редизайн статуї атрибуту 2013 MTV Video Music Awards та доступну колекцію футболок та аксесуарів для одягу марки Uniqlo в 2016 році.

Музеї

Його роботи можна знайти в колекціях Музею сучасного мистецтва Сан-Дієго, музею Брукліна та Музею сучасного мистецтва Форт-Ворта. Робота Kaws стає дедалі популярнішою, і, за даними Sotheby’s Mei Moses, середній складений річний прибуток для Kaws складає 16,2%, при цьому 100% робіт збільшується в ціні.

Напишіть відгук